Mentální zaostření, termín 25. - 26. 1. 2020

Kurz je základním úvodem do specializované kineziologie.

Carol Ann Hontz mezinárodní prezentátorka, řečník, učitelka, autorka mnoha knih wellness, facilitátorka vytvořila sérii Proměny. Ke svému programu říká: „Sbohem strachu, vítej radosti! Vaše zdraví je Vaším bohatstvím!“

Na kurzu MENTÁLNÍ ZAOSTŘENÍ se naučíte svalový test, časovou regresi a další techniky pro jemné odstranění stresu. Během kurzu praktickými ukázkami a samotným tréninkem zvládnete základní kroky, jak vést osobní sezení s klientem.

Doporučuji všem, kteří pracují s dětmi a teenagery. Naučíte se jak pomoci dětem a mladým zvládnout stresové situace.

Základní kurz MENTÁLNÍ ZAOSTŘENÍ vám dá výbavu do následujících kurzů. Postup, který se naučíte, budete používat v dalších kurzech.

Vyberte si podle své potřeby téma a přijďte si odblokovat emocionální příčinu. „Vím co chci, co potřebuji, ale nedaří se mi to žít“.

Božská ženskost, Ty, věčně mladý, Plazmová energie, Můžeme mluvit?, Hojnost, Strach – závislosti – posedlosti, Rozvíjející se vztahy, Odstraňte šikanu z vašeho života! Jak moc jsi svobodný?, Sebeúcta, sebehodnota.

Těším se, že si je s vámi prožiji.

Je to úžasná efektivní práce na sobě, na svém zdraví a psychické pohodě.


lektor: Jarka Zahradníková

kdy: sobota + neděle 9 – 17h

kde: Týden před kurzem pošlu mail.

Jsou pro vás připravena: skripta, index, certifikát

Vezměte si s sebou: psací potřeby

Prosím, přihlašte se do 31.12.2019

Cena dvoudenního kurzu je 3.800,– Kč. Prosím, zaplaťte zálohu 500,– Kč na účet číslo: 2018656103/0800, do variabilního symbolu napište datum kurzu, např. 25012020. Poznámka: Záloha se v případě neomluvené neúčasti na kurzu nevrací.

Cena: 3 800 Kč

Přihlášení

Osoba
Adresa
Kontakt
Více telefonů oddělte čárkou.